Tasavvuf Terapi Eğitimi

Tasavvuf Terapi Eğitimi

Tasavvufu anlatabilmeniz ve tasavvuf yolu ile terapi süreci sürdürebilmeniz için gerek Kişisel Gelişim gerekse Yaşam Koçluğu eğitimlerinin üzerinde yer alan özel bir modelle sizleri hazırlıyoruz.
Toplam 24 ders (16 ders + 4 Staj ve 4 proje sunum dersi) olan bu eğitimimizle, tasavvuf eğitimcisi ve tasavvuf modeli ile terapi yapmayı en güvenilir yolla öğreneceksiniz. Sadece tasavvuf değil, teknik olarak da içerik hazırlanmıştır.
Derslerimiz, haftada bir saat, akşam saatlerinde ve online olarak gerçekleşecektir. Toplam 16 hafta boyunca dersimiz var. Ardından 4 hafta boyunca staj ve 4 hafta boyunca proje sunumları olacaktır. (Staj bana ait başka derslerde ders vermeniz şeklinde uygulanacaktır. Ancak arzu edenler ders grubumuzda da ders vererek staj yapabilirler.) Buna göre eğitim 6 ay sürüyor. Tasavvufa ilgisi olan ve başkalarına fayda sağlamak bunu da bir meslek olarak ilerletmek isteyen herkesin katılabileceği bir eğitim olacaktır.
Derslerde tasavvufun derinlikleri öğretilirken tasavvuf kavramlarının insanlara nasıl öğretilmesi gerektiği ve bu kavramları kullanarak nasıl yaşam koçluğu ve terapi yapılacağı da öğretilecektir. Eğitim boyunca 40 detay kavram üzerinde durulacaktır. Bugüne kadar bilinen tasavvuf içerik ve yöntemlerinden tamamen daha yoğun bir içerikle yoğun bir çalışma olacaktır.
İçerik 6 ay (24 hafta) sonunda tamamlanacaktır.
Tasavvuf alanında; tasavvufu öğrenmekten daha önemli tek şey onu, öğretecek kadar bilmektir.

Ferhat Atik Eğitimleri için https://wa.me/905338730178 WhatsApp linkinden bilgi alabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Eğitimler

ESMA ATLASI İLE ALLAH’IN SİZDEKİ ADI’NI BULMA ÇALIŞMASI

✅ Çalışmamızda tüm bilgiler sizlere yazılı olarak veriliyor ve ödevlerle ilerleniyor. Toplam 3 ödev ve 3 Esma ritüeli ile çalışılıyor.
Eğitimler

YENİDEN SEN “TASAVVUF DERSLERİ “ (Online Ders)

YENİDEN SEN “TASAVVUF DERSLERİ “ Çağdaş Tasavvuf yolu ile kişisel gelişim çalışıyoruz. “Yeniden Sen” eğitimleri oldukça yoğun, etkili ve tercih